2018 doğal tonların senesi! Buyurunuz o halde 2018 saç renkleri ve trendleri

2018’e git gide yaklaştığımız şu günlerde moda akımlarının çoğu belirlendi. Giyim, kozmetik, aksesuar hatta dekorasyon konusunda önümüze uzanan 365 günün bize neler sunacağını biliyoruz. Dilerseniz gelin sizinle 2018’de trend olacak saç renkleri ve akımları konusunda ufak araştırma yapalım.

Pek çok güzellik uzmanı ve saç tasarımcısının birleştiği ortak nokta doğal olmaktan geçiyor. 2018 senesi saç renkleri açısından mümkün olduğu kadar doğal ve ten renginize uygun renkleri destekleyen bir akımla başlayacak. Açık ve canlı tonlardan ziyade koyu doğal ışıltılara sahip saç renkleri göze çarpıyor. Kış aylarında balyaj ve ombre gibi saç rengini açan işlemlerden uzak tek renk akımı mevcut.

2018 saç renkleri ve trendlerini şu şekilde sıralayabiliriz.

1-Sıcak Çikolata Kahve

Bu sene hangi saç modelleri moda?
2018 saç modelleri

2018 senesinin saç renklerindeki ana tema rengi 1 sene boyunca sıcak çikolata kahverenginden geçecek. Pek çok kişide de rastlayacağımız bu renk hem bizi daha sağlıklı hem de daha genç gösterdiğinden bir sonraki seneye bile sarkabilir.

2- Koyu Kahverengi Ombre Ve Balyaj

Bu sene saçmızı ne renk yaptırmalıyız?
2018 saç modelleri

Ben hayatımdan ışıltıları çıkartamam diyorsanız bu tam size göre bir uygulama. Koyu kahverengi ombre hem saçınıza ışıltı hem de canlılık katacağından sizi tatmin etmenin yanında 2018 saç renkleri modasına ayak uydurmanızı sağlayacak.

3- Konyak Rengi

2018 saç modelleri
Konyak rengi 2018 saç modelleri arasında öne çıkıyor!

Kızıl yansımalara sahip bu sıcak saç rengi 2018’de sıkça göreceğimiz saç renklerinden bir tanesi. Sizi hem çok çekici ve kışkırtıcı hem de masum gösterdiğinden etrafınızdaki insanların başlarını döndüreceğinizden emin olabilirsiniz.

4- Doğal Siyah

Bu sene hangi saç modelleri moda?
2018’de saç modelleri siyaha doğru yol alıyor…

Ne demiştik 2018 doğal tonların senesi. Özellikle açık renk tene sahip kadınlarda bu renk adeta vurgulayıcı bir nota vazifesi görüp var olan güzelliklerini daha da ön plana taşımalarını sağlıyor.

5- Gül (RoseGold) Rengi

Bu sene hangi saç modelleri moda?
Gül rengi… Çılgın ve farklı olmak isteyenlere özel…

Evet, yanlış duymadınız özellikle 2018 yaz aylarında pek çok kişide çeşitli uygulamalarla (Balyaj, ombre, çıtçıt vs. ) göreceğimiz bu saç rengi farklılık arayanlar için adeta biçilmiş kaftan Geçtiğimiz senelerde pek çok aksesuar, kıyafet, ev dekorasyonu ve kozmetik üründe denk geldiğimiz bu saç rengi verdiği müthiş enerji ile 2018’e damgasını vuracak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir