Hanımlar toplanın…. Sezonun en hit modellerini açıklıyoruz! 2018 Saç Modelleri

 Modaya uymayı seven ve son model trendleri takip eden hanımlar için 2018 saç trendleri ile ilgili bazı ip uçlarını bir araya getirdik. New York, Londra, Milano, Paris ve İstanbul gibi merkezi illerde düzenlenen ve genellikle eylül ayında başlayan moda haftaları sayesinde, artık sonraki yıllarda nasıl bir güzellik modasının bizleri beklediğini önceden öğreniyoruz. Moda haftalarında düzenlenen defilelerde seyrettiğimiz, 2018’de trend olacak saç stilleri ve aksesuarlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.
2018'de hangi saç modelleri moda?
2018 saç modelleri

Islak saç modasına devam…

Doğal bir şekilde serbest bırakılmış, ıslatılarak elle küçük dokunuşlar yaparak şekillendirilmiş saçlar bu sezonun en büyük eğilimi olarak göze çarpıyor. Saçlarınızın doğal görünümünü ön planda tutarak daha genç ve dinamik bir havaya kavuşurken aynı zamanda trendlerin de gerisinde kalmamış olacaksınız.

2018'de hangi saç modelleri moda?
2018 saç modelleri

Diğer bir saç stili ise daha önceki dönemlerde pek rastlamadığımız bir model olarak karşımıza çıkıyor. Islak görünümlü saçların kulak arkasında sıkıştırıldığı model, elinizin basit ve hızlı bir şekilde saçlarınızda kaydırılmasıyla oluşturulan bir efektle şekillendiriliyor. Islak saç modeli, bir nebze 2017 ilkbahar/yaz döneminde podyumlarda gördüğümüz kusursuz şekilde düzleştirilmiş saç stili modasını anımsatıyor.

2018 saç modelleri arasında cesur renkler göze çarpıyor!

2018 saç modellerinden, en çok dikkat çekeni saçlarını cesur renkler kullanarak boyayan mankenler üzerinde gördüğümüz kanarya sarısı, cırtlak mor, fosfor pembe gibi en parlak renklerle boyanmış ıslak saç modeli oldu. Saçlarınız bakımlı ve ıslak görünümlü olduğu sürece her kesim için kullanabileceğiniz parlak ve cesur renkler trend renkler olarak karşımıza çıkıyor.

2018'de hangi saç modelleri moda?
2018 saç modelleri

Ve saç bandları…

Saçınızda kullanabileceğiniz aksesuarlardan ise bu sezon saç bantları tekrar moda oldu. Deseni ve malzemesi ne olursa olsun deri, kürk, kristal kaplı spor ya da klasik modellerde saç bantları kıyafet ve saç tarzınıza uygun olduğu sürece kullanabileceğiniz trend aksesuar olarak sizleri bekliyor.

Kısa saçseverler 2018 sizin yılınız…

Kısa saçı seviyorsanız ve modaya da uymaktan vazgeçemeyenlerdenseniz, 2018 sezonunda tekrar sürpriz bir şekilde moda olan 90’lı yılların saç stili kase kesimi tercih edebilirsiniz. Önümüzdeki sezon trend olan modellerden biri de saçları yandan ayırarak şekillendirmeyi içeriyor. Yüzünüzü yumuşak bir şekilde çerçevelemek için düz ve ıslak saçlalarınızı yandan ayırarak farklı ve modern bir saç stiline kavuşabilirsiniz.

2018'de hangi saç modelleri moda?
2018 saç modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir