Bu gözlükler bu sene çok moda! 2018 Gözlük modelleri ve trendleri

Güneş gözlükleri, herkes için çok önemli bir aksesuar şüphesiz. Bir de yüzünüze uygun, size yakışan, ve gözlerinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyan doğru gözlüğü bulduğunuzda keyfinize diyecek olmaz ve yaz boyu gözünüzden hiç çıkarmak istemezsiniz. Güneş gözlüklerinin yanı sıra optik gözlük çerçeveleri de oldukça önemli, istersek bu seçtiğimiz çerçevelerden kendi zevkimize özel güneş gözlüğü tasarlayabilir, istersek de gözlerimiz bilgisayar başında çalışmaktan bozulduğu için, yine yüzümüze yakışan trend bir gözlük modelini yaptırarak dünyayı daha güzel görmeye başlayabiliriz.

Peki 2018’de hangi gözlük modelleri moda, şimdi bunlara bir göz atalım.

Bu yıl hangi gözlükler moda?
2018 gözlük modası

1960’lı yılların efsane modeli yuvarlak çerçeveli gözlükler bu yıl yine moda. Çok sevildi ve modası geçmiyor! Hemen hemen her yüze tam oturan ve unisex bir model oluşuyla çok popüler! Geçen senelerde moda olan dikdörtgen çerçeveli gözlükler bu yıl moda değiller. Bu modellerin yerini yuvarlak ve oval gözlükler alıyor. Böylece yüz hatlarınız keskin ve kaba değil daha yumuşak ve hoş görünecek, tabii rahat ve kullanışlı olması da çok önemli. Pek çok marka ince titanyum ve hafif saplı plastik kullanarak gözlüğü yok denecek kadar hafif hale getiriyor. Öyle rahat ve konforlu ki gözünüzde olmadığı hissine kapılabilirsiniz.

Bu yıl hangi gözlükler moda?
2018 gözlük modelleri

2018 gözlük modelleri arasında renkli camlı gözlükler de bu sene trend olanlardan. Her tarza her mekana uygun bu gözlükleri kıyafetinizle kombinleyip taktığınızda cool, şık ve havalı bir hale bürüneceksiniz. Pembe, mavi, yeşil,  sarı ve daha pek çok pastel renge sahip bu gözlükler bakış açınızı renklendirecek!

Plajların vazgeçilmezi aynalı gözlükler 2018 gözlük modelleri arasında bu sene de yerini alıyor. Dikkat çekici renkleriyle yine gözler üzerinizde olacak!

Bu yıl hangi gözlükler moda?
2018 gözlük modelleri

Keşke benim olsa!

Genel olarak 2017 modellerinin çoğunu 2018 gözlük modellerinde de görüyoruz ama değişik tasarımlarla aklımızı başımızdan alacakları kesin! Gelelim bir diğer modelimize: Geçen sene de moda olan karizmatik gözlük modeli çift camlı gözlükler, marjinal çizgisi olan kişilerin kombinlerine çok yakışan “keşke benim olsa”  dediğimiz bu gözlükler yine bu sene olay yaratacak!

Bu yıl hangi gözlükler moda?
2018 gözlük modası

2018’e retro hakim

Çerçeve modellerine de bakacak olursak, retro desenli çerçeveler bu sezon da vintage yaşam tarzını benimsemiş kadınların favorisi olmaya devam edecek. Hem şık hem feminen bir havaya sahip bu gözlükleri 2018’in trendi olan vintage kıyafetlerle de kombinlediğinizde çok nostaljik ve göz alıcı bir havaya bürüneceksiniz emin olun!

2018 gözlük modası ve trendleri
2018 gözlük modelleri

 

Bu yıl hangi gözlükler moda?
2018 gözlük modelleri
Bu yıl hangi gözlükler moda?
2018 gözlük modası
Bu yıl hangi gözlükler moda?
2018 gözlük modası

 

One thought on “Bu gözlükler bu sene çok moda! 2018 Gözlük modelleri ve trendleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir