Yeni sezon bot modellerine göz atmaya ne dersin? – 2018 bot modelleri

Ayakkabı tutkunları; çift çift, renk renk ayakkabılar, botlar alanlar için güzel ve bol renkli bir yazı hazırladık. Malum kış gelmek üzere; hem ayaklarımızı sıcak tutacak hem de son trendlere uygun olacak botlara bakma vakti. Öyleyse 2018 bot modelleri nasılmış, bu sezon hangi renk modaymış, markalar bizim için neler hazırlamış beraber öğrenelim…

Bu Senenin Rengi Kırmızı

Ayakkabılarda renkler artık çok daha önemli. Çarpıcı ve canlı renkler, mat ve koyu renklere göre daha fazla tercih edilir oldu. Özellikle bu sene botlar ve çizmeler sokakları kırmızıya boyayacak! Chanel, Saint Laurent, Miu Miu, Fendi gibi markalar gecikmemiş ve koleksiyonlarında kırmızı tonlarda şahane ayakkabılara yer vermişler.

2018 bot modası
2018 bot modelleri

Kadife Zarafeti

Kadife aramıza geri döndü. Son zamanlarda elbise ve pantolonlarda da sıkça kullanıldığını gördüğümüz kadifeyi artık ayakkabı ve botlarda da göreceğiz. Bizce kadife, sıcak dokusu ve şık görüntüsüyle her daim elegant olacak. Yoksa sizin hala kadife bir ayakkabınız yok mu? O halde bu sezon mutlaka edinmelisiniz! Çünkü çok çok moda!

2018 bot modası
2018 bot modelleri

Çorap Çizmelerden Sonra Çorap Botlar

Aslında çorap botları birçok ünlü giymeye başladı bile. Dizüstüne kadar çıkan çorap çizmelerden sonra bu senenin trendi daha kısa ve daha rahat olan çorap botlar oldu. Hem sivri ve ince topuk hem de kısa ve küt topuk sevenler için birçok farklı ve zarif çeşidi olan bu botların diğer bir artısı da ayak bileklerini ince gösteriyor olması.

2018 bot modası
2018 bot modelleri

2018 Bot Modelleri Şıkır Şıkır

Geçen sezonun düz, beyaz botlarının yerini, ışıl ışıl botlar aldı. 2018’de uzaya çıkıyoruz, çünkü Chanel’in Paris moda haftasında tanıttığı ve bir hayli ilgi gören bu yeni koleksiyonunun teması uzay ! Gri, beyaz, siyah ve gümüş renk paleti üzerine yoğunlaşılan bu göz alıcı, parlak parçalardan hoşlandıysanız eğer, haydi başlayın alışverişe!

Bot modellerini keşfetmeye hazır mısın?
Chanel bu kışın ışıl ışıl geçeceğinin müjdesini veriyor!

Botlar çiçek açıyor

Evet, 2018 bot modelleri için son örneğimiz de çiçek desenli botlar. Bu cıvıl cıvıl, rengarenk botlar kışımızı yaza çevirecek. Her zaman baharda çiçek açacak değiliz öyle değil mi?

2018 bot modelleri çiçekli modellere göz kırpıyor
Çiçeklenmiş bir kışa doğru adım adım…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir